- Part # BTA25-600BW
- Category Semiconductors
- Category Thyristor/SCR/Triac/Diac/Alternistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTA25600BW
TRIAC
600 V
50 MA
25 A
250 A
75 MA
1.5 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
BTA25-600BW
Especificaciones
- Part # BTA25-600BW
- Category Semiconductors
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTA25600BW
TRIAC
600 V
50 MA
25 A
250 A
75 MA
1.5 V ROHS COMPLIANT: YES