- Part # BTA26-700BRG
- Category Semiconductors
- Category Thyristor/SCR/Triac/Diac/Alternistor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTA26700BRG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
TRIAC
700 V
100 MA
25 A
250 A
80 MA
1.5 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/04/2016
BTA26-700BRG
Especificaciones
- Part # BTA26-700BRG
- Category Semiconductors
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTA26700BRG
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
TRIAC
700 V
100 MA
25 A
250 A
80 MA
1.5 V ROHS COMPLIANT: YES