- Part # BTA25-600B
- Category Semiconductors
- Category Thyristor/SCR/Triac/Diac/Alternistor
- Weight 0.08 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTA25600B
TRIAC
600 V
50 MA
25 A
250 A
80 MA
1.5 V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 24/11/2023
BTA25-600B
Especificaciones
- Part # BTA25-600B
- Category Semiconductors
- Weight 0.08 lbs
Información del Producto
Descripción:
BTA25600B
TRIAC
600 V
50 MA
25 A
250 A
80 MA
1.5 V ROHS COMPLIANT: YES