- Part # 15KE82CRH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
Descripción:
15KE82CRH
PRICE/EA (MIN PURCH= 1250) - TVS DIODE
1.5KW
82V
DO-201AE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:66.4V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:73.8V TO 90.2V
CLAMPING V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
15KE82CRH
Especificaciones
- Part # 15KE82CRH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
Descripción:
15KE82CRH
1.5KW
82V
DO-201AE