- Part # 1.5KE200C-RH
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
15KE200CRH
TVS DIODE
1.5KW
200V
DO-201AE
PRODUCT RANGE:1.5KE SERIES
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:162V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:287V
DIODE CASE STYLE:DO-201
NO. OF PINS:2PINS
BREAKDOWN VOLTAGE MIN:180V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
1.5KE200C-RH
Especificaciones
- Part # 1.5KE200C-RH
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
15KE200CRH
TVS DIODE
1.5KW
200V
DO-201AE
PRODUCT RANGE:1.5KE SERIES
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:287V
DIODE CASE STYLE:DO-201
NO. OF PINS:2PINS