- Part # 15KE91CRH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
Descripción:
15KE91CRH
PRICE/EA (MIN PURCH= 1250) TVS DIODE
1.5KW
91V
DO-201AE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:73.7V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:81.9V TO 100V
CLAMPING VOLT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
15KE91CRH
Especificaciones
- Part # 15KE91CRH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
Descripción:
15KE91CRH
1.5KW
91V
DO-201AE