- Part # SDQ12-1R5-R
- Category Components
- Category Resistor
Descripción:
SDQ121R5R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
1.5UH
1.69A
20
INDUCTANCE:1.5 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.087OHM
DC CURRENT RATIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
SDQ12-1R5-R
Especificaciones
- Part # SDQ12-1R5-R
- Category Components
- Category Resistor
Descripción:
SDQ121R5R
1.5UH
1.69A
20
INDUCTANCE:1.5 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.087OHM