- Part # SDQ12-1R0-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SDQ121R0R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
1UH
2.49A
20
INDUCTANCE:1 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.0403OHM
DC CURRENT RATING:2
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/10/2025
SDQ12-1R0-R
Especificaciones
- Part # SDQ12-1R0-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SDQ121R0R
1UH
2.49A
20
INDUCTANCE:1 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.0403OHM