- Part # SDQ12-220-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
Descripción:
SDQ12220R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
22UH
0.548A
20
INDUCTANCE:22 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.8332OHM
DC CURRENT RATIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
SDQ12-220-R
Especificaciones
- Part # SDQ12-220-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
Descripción:
SDQ12220R
22UH
0.548A
20
INDUCTANCE:22 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:0.8332OHM