- Part # SPB3170DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB3170DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 3170MM
SPB3170DR
Especificaciones
- Part # SPB3170DR
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB3170DR
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 3170MM