- Part # SPB3340DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB3340DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 3340MM
SPB3340DR
Especificaciones
- Part # SPB3340DR
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB3340DR
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 3340MM