- Part # SPB3100DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB3100DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 3100MM
SPB3100DR
Especificaciones
- Part # SPB3100DR
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPB3100DR
17MM X 14MM
DATUM LENGTH: 3100MM