- Part # B84143-A25-R105
- Category Panel Accessories
- Category RFI/EFI/EMI Noise Filter
- Weight 3.35 lbs
Product Information
Description:
B84143A25R105
FILTER
3 PHASE
25A
480V
FILTER TYPE:3 PHASE
CURRENT RATING:25A
VOLTAGE RATING:520V
LEAKAGE CURRENT MAX:14MA
FILTER TERMINALS:SCREW
CLIMATIC C
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/29/2014
B84143-A25-R105
Specifications
- Part # B84143-A25-R105
- Category Panel Accessories
- Weight 3.35 lbs
Product Information
Description:
B84143A25R105
FILTER
3 PHASE
25A
480V
FILTER TYPE:3 PHASE
CURRENT RATING:25A
VOLTAGE RATING:520V
LEAKAGE CURRENT MAX:14MA