- Part # B84143A36R105
- Category Panel Accessories
- Category Terminal Blk/Strip Wiring Dev
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
B84143A36R105
LINE FILTER
THREE PHASE (DELTA)
EMC/EMI
36 A
520V
300VAC
50/60HZ
SINGLE STAGE TERMINAL BLOCK
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/26/2023
B84143A36R105
Specifications
- Part # B84143A36R105
- Category Panel Accessories
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
B84143A36R105
LINE FILTER
THREE PHASE (DELTA)
EMC/EMI
36 A
520V
300VAC