- Part # B72207S2151K101
- Category Components
- Category Varistor/MOV
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B72207S2151K101
VARISTOR
7MM DISC
200V
15J
150 VAC
RADIAL
5 MM LEADSPACING
S07K150E2
K150
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/19/2022
B72207S2151K101
Specifications
- Part # B72207S2151K101
- Category Components
- Category Varistor/MOV
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B72207S2151K101
VARISTOR
7MM DISC
200V
15J
150 VAC
RADIAL
5 MM LEADSPACING