- Part # B32674D4335K
Description:
B32674D4335K
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
3.3UF
450V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:3.3 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELEC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32674D4335K
Specifications
- Part # B32674D4335K
Description:
B32674D4335K
3.3UF
450V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:3.3 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%