- Part # B32674D4225K
Description:
B32674D4225K
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
2.2UF
450V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:2.2 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELEC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 3/25/2019
B32674D4225K
Specifications
- Part # B32674D4225K
Description:
B32674D4225K
2.2UF
450V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:2.2 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%