- Part # B32653A4334J
Description:
B32653A4334J
CAPACITOR
0.33UF 400V CAPACITOR
0.33UF 400V
CAPACITANCE:0.33UF
VOLTAGE RATING
AC:200V
DC:400V
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPRO
Last Value Update: 10/29/2014
B32653A4334J
Specifications
- Part # B32653A4334J
Description:
B32653A4334J
CAPACITOR
0.33UF 400V CAPACITOR
0.33UF 400V
CAPACITANCE:0.33UF
VOLTAGE RATING
AC:200V
DC:400V