- Part # B32653A2682J
Description:
B32653A2682J
CAPACITOR
6.8NF 2000V CAPACITOR
6.8NF 2000V
CAPACITANCE:6.8NF
VOLTAGE RATING
AC:700V
DC:2000V
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPRO
Last Value Update: 10/29/2014
B32653A2682J
Specifications
- Part # B32653A2682J
Description:
B32653A2682J
CAPACITOR
6.8NF 2000V CAPACITOR
6.8NF 2000V
CAPACITANCE:6.8NF
VOLTAGE RATING
AC:700V
DC:2000V