- Part # SPA2382DR
Description:
SPA2382DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2382MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA2382DR
Specifications
- Part # SPA2382DR
Description:
SPA2382DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2382MM