- Part # SPA2432DR
Description:
SPA2432DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2432MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA2432DR
Specifications
- Part # SPA2432DR
Description:
SPA2432DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2432MM