- Part # SPA2332DR
Description:
SPA2332DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2332MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA2332DR
Specifications
- Part # SPA2332DR
Description:
SPA2332DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2332MM