- Part # TEN 30-7223UIR
- Category Integrated Circuits
- Category Power Supply/Voltage Converter PC Board Mount
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TEN307223UIR
DC-DC CONVERTER
15V/-15V
1A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
INDUSTRIAL & RAILWAY
INPUT RATIO:12:1
OUTPUT POWER MAX:30W
NO. OF OUTPUTS:2 OUTPUT
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:15VDC
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1A
OUTPUT REGULATION:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
TEN 30-7223UIR
Spécifications
- Part # TEN 30-7223UIR
- Category Integrated Circuits
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TEN307223UIR
DC-DC CONVERTER
15V/-15V
1A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
INDUSTRIAL & RAILWAY
INPUT RATIO:12:1
OUTPUT POWER MAX:30W
NO. OF OUTPUTS:2 OUTPUT
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1A