- Part # TEN 30-7215UIR
- Category Integrated Circuits
- Category Power Supply/Voltage Converter PC Board Mount
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TEN307215UIR
DC-DC CONVERTER
24V
1.25A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
INDUSTRIAL & RAILWAY
INPUT RATIO:12:1
OUTPUT POWER MAX:30W
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:24VDC
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1.25A
OUTPUT REGULATION:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
TEN 30-7215UIR
Spécifications
- Part # TEN 30-7215UIR
- Category Integrated Circuits
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TEN307215UIR
DC-DC CONVERTER
24V
1.25A
POWER SUPPLY APPLICATIONS:ITE
INDUSTRIAL & RAILWAY
INPUT RATIO:12:1
OUTPUT POWER MAX:30W
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT