- Part # STTH200R04TV1
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
STTH200R04TV1
DIODE
STANDARD
DUAL
200A
400V
ISOTOP
REPETITIVE REVERSE VOLTAGE VRRM MAX:400V
FORWARD CURRENT IF(AV):200A
FORWARD VOLTAGE VF MAX:1.35V
DIODE MODULE CONFIGURATION:DUAL ISOLATED
PRODUCT RANGE:-
DIODE CASE STYLE:ISOTOP ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
STTH200R04TV1
Spécifications
- Part # STTH200R04TV1
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
STTH200R04TV1
DIODE
STANDARD
DUAL
200A
400V
ISOTOP
FORWARD CURRENT IF(AV):200A
FORWARD VOLTAGE VF MAX:1.35V