- Part # SM15T200CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SM15T200CA
TVS
200V
1.5KW
PRODUCT RANGE:TRANSIL SM15T SERIES
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:171V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:353V
DIODE CASE STYLE:SMD
NO. OF PINS:2PINS
BREAKDOWN VOLTAGE MIN:190V ROHS COMPLIANT: YES
SM15T200CA
Spécifications
- Part # SM15T200CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SM15T200CA
TVS
200V
1.5KW
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:353V
DIODE CASE STYLE:SMD
NO. OF PINS:2PINS