- Part # SM15T18CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SM15T18CA
(PRICE/TC)
DIODE
TVS
18V
1.5KW
PRODUCT RANGE:TRANSIL SM15T SERIES
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:15.3V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:32.5V
DIODE CASE STYLE:DO-214AB (SMC)
NO. OF PINS:2PINS
MSL:MSL 1 - UNLIMITED ROHS COMPLIA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 18/11/2024
SM15T18CA
Spécifications
- Part # SM15T18CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SM15T18CA
(PRICE/TC)
DIODE
TVS
18V
1.5KW
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:32.5V