- Part # PTVS12VP1UP
Description du produit:
PTVS12VP1UP
DIODE
TVS
UNI
12V
600W
SOD128
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:12V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:13.3V TO 14.7V
CLAMPING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 15/03/2013
PTVS12VP1UP
Spécifications
- Part # PTVS12VP1UP
Description du produit:
PTVS12VP1UP
DIODE
TVS
UNI
12V
600W
SOD128
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL