- Part # PTVS11VS1UR
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PTVS11VS1UR
DIODE
TVS
UNI
11V
400W
SOD123W
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:11V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:12.2V TO 13.5V
CLAMPING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 15/03/2013
PTVS11VS1UR
Spécifications
- Part # PTVS11VS1UR
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PTVS11VS1UR
DIODE
TVS
UNI
11V
400W
SOD123W
TVS POLARITY:UNIDIRECTIONAL