- Part # PT30-10000PSIG-1-13-2-46
Description du produit:
PT3010000PSIG113246
HIGH PERFORMANCE FIXED RANGE PRESSURE TRANSMITTER
0 TO 10000 PSI GAUGE
±0.25% OF SPAN
NON-LINEARITY BEST FIT STRAIGHT LINE PER IEC 61298-2 AT REFERENCE CONDITIONS
0.5 VDC TO 4.5 VDC
3-WIRE (RATIOMETRIC)
1/4 NPT MALE
DEUTSCH 3 PIN (DT04-3P)
PT30-10000PSIG-1-13-2-46
Spécifications
Description du produit:
PT3010000PSIG113246
0 TO 10000 PSI GAUGE
±0.25% OF SPAN
0.5 VDC TO 4.5 VDC