- Part # ERJ1TYJ2R2U
Description du produit:
ERJ1TYJ2R2U
RES
2R2
5%
1W
RESISTOR CASE STYLE:2512 [6432 METRIC]
RESISTANCE:2.2OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1T SERIES
VOLTAGE RATING:200V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
ERJ1TYJ2R2U
Spécifications
- Part # ERJ1TYJ2R2U
Description du produit:
ERJ1TYJ2R2U
RES
2R2
5%
1W
RESISTANCE:2.2OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1T SERIES
VOLTAGE RATING:200V
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%