- Part # ERJ1TYJ1R8U
Description du produit:
ERJ1TYJ1R8U
RES
1R8
5%
1W
RESISTOR CASE STYLE:2512 [6432 METRIC]
RESISTANCE:1.8OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1T SERIES
VOLTAGE RATING:200V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
ERJ1TYJ1R8U
Spécifications
- Part # ERJ1TYJ1R8U
Description du produit:
ERJ1TYJ1R8U
RES
1R8
5%
1W
RESISTANCE:1.8OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1T SERIES
VOLTAGE RATING:200V
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%