- Part # ERJ-PA2D16R5X
Description du produit:
ERJPA2D16R5X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
16R5
0.2W
0402
RESISTANCE:16.5OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE
VOLTAGE RATING:50V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
ERJ-PA2D16R5X
Spécifications
- Part # ERJ-PA2D16R5X
Description du produit:
ERJPA2D16R5X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
16R5
0.2W
0402
RESISTANCE:16.5OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE