- Part # TWCB826K075CCYZ0000
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TWCB826K075CCYZ0000
TANTALUM CAPACITOR
82UF
10%
75V
AXIAL
CAPACITANCE:82UF
VOLTAGE RATING:75V
PRODUCT RANGE:TWC-Y SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:± 10%
CAPACITOR TERMINALS:AXIAL LEADED
LEAD SPACING:-
OPERATING TEMPERATURE MIN:-55°C
ESR:2.46OHM ROHS COMPLIANT: NO
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 16/03/2022
TWCB826K075CCYZ0000
Spécifications
- Part # TWCB826K075CCYZ0000
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TWCB826K075CCYZ0000
TANTALUM CAPACITOR
82UF
10%
75V
AXIAL
CAPACITANCE:82UF
VOLTAGE RATING:75V
PRODUCT RANGE:TWC-Y SERIES
CAPACITANCE TOLERANCE:± 10%
LEAD SPACING:-
ESR:2.46OHM ROHS COMPLIANT: NO