- Part # DRQ74-3R3-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
DRQ743R3R
POWER INDUCTOR
3.3UH
3.94A
20%
FULL REEL
PRODUCT RNG:DRQ SERIES
INDUCTANCE
PARALLEL:3.396 H
RMS CURRENT
PARALLEL:3.94A
SATURATION CURRENT
PARALLEL:5.4A
COUPLED INDUCTOR CASE:7.6MM X 7.6MM X 4.45MM
PACKAGING:TAPE & REEL
ROHS COMPLIANT: YES
ON
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 08/12/2025
DRQ74-3R3-R
Spécifications
- Part # DRQ74-3R3-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
DRQ743R3R
POWER INDUCTOR
3.3UH
3.94A
20%
FULL REEL
PRODUCT RNG:DRQ SERIES
INDUCTANCE
PARALLEL:3.396 H
RMS CURRENT
PARALLEL:3.94A
SATURATION CURRENT
PARALLEL:5.4A