- Part # DR1030-470-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
DR1030470R
(PRICE/EA) INDUCTOR
SHIELDED
47UH
1.52A
SMD
INDUCTANCE:47ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.3A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1.52A
PRODUCT RANGE:DR1030 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:0.2OHM ROHS COMPLIANT: YE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 22/10/2025
DR1030-470-R
Spécifications
- Part # DR1030-470-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
DR1030470R
(PRICE/EA) INDUCTOR
SHIELDED
47UH
1.52A
SMD
INDUCTANCE:47ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.3A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:DR1030 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-