- Part # HD24B100-0100ELX2MMS
Description du produit:
HD24B1000100ELX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
100 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
HD24B100-0100ELX2MMS
Spécifications
- Part # HD24B100-0100ELX2MMS
Description du produit:
HD24B1000100ELX2MMS
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
100 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD