- Part # HD24B100-0100ELX2MES
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HD24B1000100ELX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
100 MM
END-OF-STROKE INDICATION OUTPUT + EXX
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/10/2025
HD24B100-0100ELX2MES
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # HD24B100-0100ELX2MES
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HD24B1000100ELX2MES
ACTUATOR
ELECTRAK HD
24 VDC
10000 N
100 MM
CABLE LENGTH 1500 MM
FLYING LEADS
ADAPTER AT 0° (STANDARD)
9 MM/S TRAVEL RATE @ FULL LOAD