- Part # LD2981ABM33TR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD2981ABM33TR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.1A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.5V
INPUT VOLTAGE MAX:16V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:100MA
ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
LD2981ABM33TR
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # LD2981ABM33TR
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD2981ABM33TR
(PRICE/TC)
LDO
FIXED
3.3V
0.1A
-40 TO 125DEG C
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:2.5V
INPUT VOLTAGE MAX:16V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
OUTPUT CURRENT:100MA