- Part # LD29150DT50R
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD29150DT50R
(PRICE/TC)
IC
REG LDO
5.0V
1.5A
D-PAK
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:6V
INPUT VOLTAGE MAX:30V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:5V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:1.5A
DROPOUT VOLTAGE ROHS COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
LD29150DT50R
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # LD29150DT50R
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD29150DT50R
(PRICE/TC)
IC
REG LDO
5.0V
1.5A
D-PAK
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:6V
INPUT VOLTAGE MAX:30V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:5V
OUTPUT CURRENT:1.5A