- Part # LD1117DT33CTR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117DT33CTR
LDO VOLTAGE REGULATOR
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:4.75V
INPUT VOLTAGE MAX:15V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
OUTPUT CURRENT:800MA
NO. OF PINS: 3 PINS
LD1117DT33CTR
Especificaciones
- Part # LD1117DT33CTR
- Category Voltage Regulator
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117DT33CTR
LDO VOLTAGE REGULATOR
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:4.75V
INPUT VOLTAGE MAX:15V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
OUTPUT CURRENT:800MA