- Part # LD1117DT25CTR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117DT25CTR
(PRICE/TC)
LDO VOLTAGE REGULATOR
2.5V
0.8A
D-PAK-3
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:15V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:2.5V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
OUTPUT CURRENT:800MA
MSL:- ROHS COMPL
LD1117DT25CTR
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # LD1117DT25CTR
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117DT25CTR
(PRICE/TC)
LDO VOLTAGE REGULATOR
2.5V
0.8A
D-PAK-3
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:-
INPUT VOLTAGE MAX:15V
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:2.5V
OUTPUT CURRENT:800MA