- Part # LD1117AS33TR
- Category Integrated Circuits
- Category Power Management IC
- Weight 0.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117AS33TR
(PRICE/TC)
LDO VOLTAGE REGULATOR
3.3V
SMD
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:5.3V
INPUT VOLTAGE MAX:10V
NO. OF OUTPUTS:1OUTPUTS
OUTPUT VOLTAGE MIN:-
OUTPUT VOLTAGE MAX:-
POLARITY:POSITIVE OUTPUT
IC MOUNTING:SURFACE MOUNT ROHS COMPLIANT: YES
LD1117AS33TR
Especificaciones
- Part # LD1117AS33TR
- Category Integrated Circuits
- Category Power Management IC
- Weight 0.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
LD1117AS33TR
(PRICE/TC)
LDO VOLTAGE REGULATOR
3.3V
SMD
OUTPUT TYPE:FIXED
INPUT VOLTAGE MIN:5.3V
INPUT VOLTAGE MAX:10V