- Part # L78L33ACD13TR
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
L78L33ACD13TR
(PRICE/TC)
IC
VOLT REG
3.3V
SOIC-8
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MIN:-
ADJUSTABLE OUTPUT VOLTAGE MAX:-
INPUT VOLTAGE MIN:8.3V
INPUT VOLTAGE MAX:30V
PRODUCT RANGE:7833 VOLTAGE REGULATORS
OUTPUT CURRENT:100MA
ROHS COMPLI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/11/2024
L78L33ACD13TR
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # L78L33ACD13TR
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
L78L33ACD13TR
(PRICE/TC)
IC
VOLT REG
3.3V
SOIC-8
FIXED OUTPUT VOLTAGE NOM.:3.3V
INPUT VOLTAGE MIN:8.3V
INPUT VOLTAGE MAX:30V
OUTPUT CURRENT:100MA