- Part # CTFC20-24
- Category Transformers
- Category Isolation Transformer
- Weight 1.10 lbs
Información del Producto
Descripción:
CTFC2024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
ISOLATION TRANSFORMER
20 VA
2 X 115V
2 X 24V
417 MA ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 07/06/2021
CTFC20-24
Especificaciones
- Part # CTFC20-24
- Category Transformers
- Weight 1.10 lbs
Información del Producto
Descripción:
CTFC2024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
ISOLATION TRANSFORMER
20 VA
2 X 115V
2 X 24V
417 MA ROHS COMPLIANT: YES