- Part # CTFC20-20
- Category Transformers
- Category Isolation Transformer
- Weight 1.41 lbs
Información del Producto
Descripción:
CTFC2020
ISOLATION TRANSFORMER
20 VA
2 X 115V PRIMARY
2 X 20V SECONDARY
50/60 HZ
500 MA
DUAL PRIMARY / DUAL SECONDARY
QUICK CONNECT SOLDER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/03/2022
CTFC20-20
Especificaciones
- Part # CTFC20-20
- Category Transformers
- Weight 1.41 lbs
Información del Producto
Descripción:
CTFC2020
ISOLATION TRANSFORMER
20 VA
2 X 115V PRIMARY
2 X 20V SECONDARY
50/60 HZ
500 MA