- Part # PX309-030G10V
Descripción:
PX309030G10V
STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDUCER
GENERAL PURPOSE
GAUGE
0 PSI TO 30 PSI
0.25 %
1/4 " NPT MALE
VOLTAGE
0 VDC TO 10 VDC
PX309-030G10V
Especificaciones
- Part # PX309-030G10V
Descripción:
PX309030G10V
GENERAL PURPOSE
GAUGE
0 PSI TO 30 PSI
0.25 %
1/4 " NPT MALE
VOLTAGE
0 VDC TO 10 VDC