- Part # MGJ6D121505LMC-R7
- Category Integrated Circuits
- Category Power Supply/Voltage Converter PC Board Mount
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MGJ6D121505LMCR7
DC-DC CONVERTER
2 O/P
4.5W
POWER SUPPLY APPROVALS GATE DRIVE
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 4.5W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 300MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
PRODUCT RANGE MGJ6 SERIES
ROHS COMPLIANT YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/11/2024
MGJ6D121505LMC-R7
Especificaciones
- Part # MGJ6D121505LMC-R7
- Category Integrated Circuits
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MGJ6D121505LMCR7
DC-DC CONVERTER
2 O/P
4.5W
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 4.5W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 15V