- Part # MGJ1D121905MPC-R13
Descripción:
MGJ1D121905MPCR13
DC-DC CONVERTER
19V
0.042A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 42MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 42MA
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/11/2024
MGJ1D121905MPC-R13
Especificaciones
- Part # MGJ1D121905MPC-R13
Descripción:
MGJ1D121905MPCR13
DC-DC CONVERTER
19V
0.042A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 42MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 42MA