- Part # A20S-2E10Y
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20S2E10Y
22MM SELECTOR SWITCH
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO
YELLOW KNOB
A20S-2E10Y
Especificaciones
- Part # A20S-2E10Y
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20S2E10Y
22MM SELECTOR SWITCH
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO